...

19.10.2011 23:31

        Obchůdek náležící k Amálčině mydlárně je unikátním prostorem, kde se téměř zastavil čas. Léta sbírané staré předměty v kombinaci s novým dřevem, které bylo záměrně zestařeno nebo vyvedeno ve starém stylu, dávají tomuto obchůdku jedinečnou atmosféru, která na vás dýchne hned ode dveří a kvůli které nebudete chtít odejít.  V zimě je toto kouzlo ještě doplněno příjemným teplem sálajícím z kamínek v rohu místnosti.

        V prodejních regálech najdete mýdla a mýdlové koupele ze zdejší výroby, která celým prostorem krásně voní. Na prodej tu nejsou ale jen mýdla. Své výrobky zde ke koupi vystavují také místní výrobci, například Milena Hubka-Náhlovská, která vyrábí uměleckou keramiku a originální porcelánové šperky. Dále si zde můžete vybrat ze pěti druhů sypaných bylinných čajů, které doplňuje ještě zelený jasmínový čaj, vše od společnosti Sonnentor, která patří k velmi zajímavým výrobcům vynikajících bylinných kořenících a čajových směsí. Sortiment budeme i nadále rozšiřovat vždy podle toho, na jakou zajímavost narazím, takže se určitě dočkáte i ručně vyráběných dekoračních předmětů a doplňků pro domácnost či zahrady. A kdo ví, třeba si jednou splním i svůj další sen a k mydlárně přiřadím i uměleckou dílnu, ve které budu vyrábět skleněné vitráže, mozaiky apod.

        V neposlední řadě máte v obchůdku také možnost posedět u dobré kávy a domácí bábovky nebo koláče. Nabídka občerstvení je, samozřejmě, širší - viz. záložka "Amálčina kavárnička". Zajímavostí v zimních měsících je svařené švestkové nealkoholické pivo.

Máme pro vás otevřeno:

mimo sezónu, tzn.  říjen až květen     

pátek                                                       14:00 - 18:00

sobota, neděle a státní svátek      10:00 - 18:00

během sezóny, tzn.  červen až září     

denně                                                     10:00 - 18:00

        Těšíme se na vaši návštěvu!